Olcay Oğulları Hurdacılık

Olcay Oğulları Hurdacılık, Ankara Sincanda konuşlu olup tüm ilçelerden hurda alımı yapan firmamız Olcayoğulları Hurda Metale ait kurumsal bilgiler, misyon ve vizyon bilgileri ile firma değerlerine ait bilgilere Olcay Oğulları hurdacılık olarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ankara hurda alımı, hurdacılar sitesi hurda alanlar kilosu ne kadar kaç para gibi hurda ile ilgili bilgileri mevcuttur. Bu yüzden, sincan beypazarı ayaş elmadağ çankaya etimesgut altındağ keçiören mamak beypazar ve pursaklar başta olmak üzere fatih yenikent eryaman malıköy temelli batıkent etlik bağlum saray demetevler kızılay dikmen ostim ivedik ve başkent osb hurda demir alımı yapıyoruz. Yüskek hurda demir fiyatları ve hassas hurda tartımı ile müşterilerimizin yanındayız.

OLCAYOĞULLARI HURDACILIK

Olcay Oğulları Hurdacılık

Kurumsal Bilgilerimiz

Olcayoğulları Hurdacılık Divider

Olcayoğulları Hurdacılık yada diğer adı ile Olcay oğulları Hurda Metal, Ankara Sincan ilçesinde konuşlu olup, Ankara'nın tüm ilçelerinden her çeşit hurda metali satın alıp geridönüşüm ile yeniden hizmete kazandırmak, hurda satacak kişi, kurum ve kuruluşların ellerinde bulunan metal hurdaların çöpe atılmasını engellemek ve hurdadan para kazanmalarını sağlamak ve ayrıca hurda metal sektöründe yeni istihdam alanları oluşturmak amaçlarıyla Şammaz KOÇYİĞİT tarafından kurulmuştur.

Olcay Oğulları Hurdacılık

Bundan dolayı firmamız, başta Ankara Sincan, Beypazarı, Ayaş, Keçiören, Etimesgut, Yenimahalle, Çankaya ayrıca Mamak ve Altındağ olmak üzere Ankara'nın tüm ilçelerinden her çeşit hurda demir, bakır, alüminyum, krom paslanmaz hurdası ile benzer şekilde sarı pirinç ve ayrıca çinko içeren metaller ile hurda beyaz eşya, kablo ve akü hurdalarını yerinden satın alarak hurdacılık mesleğini icra etmektedir.

Olcay Oğulları Hurdacılık

Bu yüzden, Ankara Hurda Metal ve geridönüşüm sektöründe uzun yıllardır faaliyet yürüten firmamız, Ankara'nın neresinde olursa olsun, sahibi yada sorumlusu olduğunuz her çeşit hurda metal yüksek fiyattan satın alarak hurdalardan yüksek kazanç sağlamanızı, evinizde yada işyerinizde sizlere yük olan ve ayrıca görüntü ve çevre kirliliğine neden hurdalarınızı sizlere zahmet vermeden indirme, bindirme, yükleme ve taşıma işleriniz yaparak işlerinizi kolaylaştırmayı hedeflemekte ve yardımcı olmaktadır.

Bununla birlikte, hurda satmak, Ankara güncel hurda fiyatlarını doğrudan öğrenmek yada ayrıca hurdanızın değerini net olarak öğrenmek isterseniz aşağıdaki en yakın hurdacı telefon numarasından firmamızı arayabilir, hurdacı ve keşif taleplerinizi hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.

* *


Hurda satmak mı istiyorsunuz?

Olcayoğulları Hurdacılıktan fiyat teklifi almadan hurdalarınızı satmayın!


Hurdacı Telefonları

0 531 331 3642

Hurdacı Telefon


Olcay Oğulları Hurdacılık

Sonuç olarak Firmamız, hizmetlerimiz ve alım yaptığımız hurda metallerle ilgili detaylı bilgi talepleriniz için lütfen firmamız Olcayoğulları Hurdacılık ile irtibata geçiniz.