Batıkent Hurdacılar

Batıkent Hurdacılar, Olcayoğulları Hurdacılık Yenimahalle Batıkent hurda bakır alüminyum demir krom paslanmaz çinko sarı pirinç akü kablo beyaz eşya alımı fiyatları ve ayrıca çeşitlerini Yenimahalle ilçesine bağlı Batıkent mahallesinde hurdacılık faaliyeti yürüten firmamız Olcay Oğulları hurdacılıktan öğrenebilirsiniz. Bundan dolayı, Batıkent hurda alımı, Yenimahalle Batıkent Hurdacı, Batıkent hurda alanlar kilosu ne kadar kaç para gibi sorularınız için firmamızı arayabilirsiniz. Bu yüzden, Batıkent Semti başta olmak üzere Batıkent içinde yer alan tüm mahalle, mevki ve bölgelerden hurda satın alıyor, anında nakit ödeme yapıyoruz. Ayrıca Yüskek hurda fiyatları ve hassas hurda tartımı ile müşterilerimizin yanındayız.

BATIKENT HURDACI

Batıkent Hurdacılar

Batıkent Hurda Alımı

Batıkent Hurdacılar

Batıkent Hurda Alımı ve Batıkent Hurda Fiyatları

Firmamız Olcayoğulları hurdacılık, Batıkent genelinde yerinden hurda alımı yapmaktadır. Bu yüzden, Batıkent'te bulunan hurda demir, bakır, alüminyum, krom paslanmaz, çinko, sarı pirinç, kablo, akü ve beyaz eşya olarak sınıflandırdığımız Çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, klima, kombi, şofben ve termosifon hurdası satmak istiyorsanız aşağıdaki hurdacı telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Başka bir deyişle, yüksek fiyatla hurda satmak, Batıkent güncel hurda fiyatlarını öğrenmek ve keşif talebi için hemen bizi arayınız.

Batıkent Hurdacılar

Firmamız en kısa zamanda yada randevu saatinde hurdanın bulunduğu noktaya gelip hurdalarınızı zahmetsiz bir şekilde, yüksek fiyattan satın almaktadır.

Hemen Bizi Arayın!


Hurda satmak mı istiyorsunuz?

Olcayoğulları Hurdacılıktan fiyat teklifi almadan hurdalarınızı satmayın!


Hurdacı Telefonları

0 531 331 3642

Hurdacı Telefon


* *

BATIKENT GENELİNDE HER ÇEŞİT METAL HURDALARINIZI YERİNDEN SATIN ALIYOR, ANINDA NAKİT ÖDEME YAPIYORUZ.

Batıkent Hurdacılar
Batıkent Hurdacılar

Batıkent Mahallesinde Hurda Alımı Yaptığımız Yerler

Batıkent Hurdacılar

Ankara Yenimahalle İlçesine bağlı Batıkent semti içinde bulunan tüm mahalle ve mevkilerde her çeşit metal hurda satın alıyoruz. Bununla birlikte satacağınız hurda Ankara'nın neresinde olursa olsun hurdalarınızı bulunduğu yerden satın alıyor, anında nakit ödeme yapıyoruz.

Batıkent Hurdacılar

Ankara Yenimahalle ilçesine bağlı Batıkent semti içinde bulunan tüm mahalle, mevki ve bölgelerden mesafe ve hurda miktarı gözetmeksizin her yerden her çeşit metal hurda alımı yapıyoruz.

Batıkent Hurdacılar

ALIM YAPTIĞIMIZ HURDA METAL ÇEŞİTLERİ

Yenimahalle Hurdacılar

Yenimahalle Hurdacılar

Yenimahalle Hurdacılar

Olcayoğulları Hurdacılık

Ankara Hurdacılar

Olcayoğulları Hurdacılık, Ankara Sincan ilçesinde konuşlu olup Ankara Hurdacılar sitesi, Sincan Hurdacılar Sitesi, Sincan, Etimesgut, Beypazarı, Ayaş, Çankaya benzer şekilde Altındağ, Yenimahalle, Keçiören ve ayrıca Mamak ilçeleri başta olmak üzere Ankara'ya bağlı tüm ilçelerde hurdacılık ve hurda metal geridönüşümü yapan bir firmadır.

Bu yüzden, Hurda satmak istiyorsanız yada Ankara güncel hurda fiyatlarını merak ediyorsanız telefonla firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Firmamız Olcayoğulları Hurdacılık verdiğiniz adrese en kısa zamanda yada istediğiniz saatte gelerek hurdalarınızı yerinden satın alır ayrıca yükleme ve taşıma işlerinin tamamını firma çalışanlarımız aracılığı ile yaparız.

Bununla birlikte, Ankara hurdacı ve ayrıca hurdacılar olarak hurda metal ve benzer şekilde hurdaların geridönüşümü için çalışıyoruz. Bu yüzden, Ankara ve civar illerde bulunan demir bakır ve ayrıca alüminyum hurdası satın alıyoruz.

Ankara Hurdacılar

Benzer şekilde sarı pirinç, krom paslanmaz ve ayrıca akü hurdası alıyoruz. Bundan dolayı Çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın ve kurutma makinesi ile benzer şekilde klima kombi ve şofben hurdalarını da alıyoruz. Hurdalarınızı yerinden satın alır ve ayrıca anında nakit ödeme yaparız. Bununla birlikte

Başka bir deyişle hurda satmak yada ücretsiz keşif talebinde bulunmak için hemen bizi arayınız. Sonuç olarak, hurda alıyoruz. Bu yüzden yüksek fiyatla hurda alımı yapıyoruz. Bundan dolayı firmamız Olcayoğulları hurdacılık her çeşit metal hurda alımı yapmaktadır. Bununla birlikte hurda keşif yapıyoruz. Aynı zamanda acil hurda alımı yapıyoruz. Bu yüzden Ankara'da hurdacı arıyorsanız yada size en yakın hurdacı arayışı içindeyseniz hurdacı telefon numarası ile bizi arayın. Ayrıca keşif talepleriniz içinde benzer şekilde firmamızı arayabilirsiniz. Örneğin hurdacı telefonu veya hurdacı telefon numaraları gibi aramalar ile bizleri arayın. Ancak