Antakya Hurdacı

Antakya Hurdacı, Hatay Olcayoğulları Hurdacılık hurda bakır alüminyum demir krom paslanmaz çinko sarı pirinç akü kablo beyaz eşya alımı fiyatları ve ayrıca çeşitlerini Antakya'da hurdacılık faaliyeti yürüten firmamız Olcay Oğulları hurdacılıktan öğrenebilirsiniz. Bundan dolayı, Antakya hurda alımı, Antakya hurdacılar sitesi hurda alanlar kilosu ne kadar kaç para gibi sorularınız için firmamızı arayabilirsiniz. Antakya'ya bağlı tüm mahalle ve semtlerden hurda satın alıyor, anında nakit ödeme yapıyoruz. Ayrıca Yüksek hurda fiyatları ve hassas hurda tartımı ile müşterilerimizin yanındayız.

ANTAKYA HURDACI

Antakya Hurdacı

Hatay Antakya Hurdacı

Antakya Hurdacılar

Antakya Hurda Alımı ve Antakya Hurda Fiyatları

Olcayoğulları hurdacılık olarak, Hatay Antakya ilçesi genelinde hurdacılık yapıyoruz ve her çeşit hurdayı yerinden satın alıyoruz. Bu yüzden, Antakya'da bulunan her çeşit hurda demir, bakır, alüminyum, krom paslanmaz, çinko, sarı pirinç, kablo, akü ve beyaz eşya olarak sınıflandırdığımız Çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, klima, kombi, şofben ve termosifon hurdası satmak istiyorsanız aşağıdaki Antakya hurdacı telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Başka bir deyişle, Hatay genelinde yüksek fiyatla hurda satmak, Antakya güncel hurda fiyatlarını öğrenmek ve keşif talebi için hemen bizi arayınız. Firmamız en kısa zamanda yada randevu saatinde hurdanın bulunduğu noktaya gelip hurdalarınızı zahmetsiz bir şekilde, yüksek fiyattan satın almaktadır.

Hemen Bizi Arayın!

Hatay Antakya ilçesi genelinde her çeşit bina, fabrika ve tesis yıkım söküm hurdası yerinden kendi araçlarımızla satın alınır. Hurda bedeli anında nakit olarak ödenir.


Hurda satmak mı istiyorsunuz?

Olcayoğulları Hurdacılıktan fiyat teklifi almadan hurdalarınızı satmayın!


Hurdacı Telefonları

0 531 331 3642

Hurdacı Telefon


* *

ANTAKYA GENELİNDE HER ÇEŞİT METAL HURDALARINIZI YERİNDEN SATIN ALIYOR, ANINDA NAKİT ÖDEME YAPIYORUZ.

Beypazarı Hurdacılar
Beypazarı Hurdacılar

Antakya İlçesinde Hurda Alımı Yaptığımız Yerler

Antakya Hurdacı

Hatay Antakya İlçesine bağlı tüm semt, mahalle ve bölgelerden her çeşit metal hurda satın alıyoruz Bununla birlikte satacağınız hurda Hatay ilinin neresinde olursa olsun hurdalarınızı bulunduğu yerden satın alıyor, anında nakit ödeme yapıyoruz.

Antakya Hurdacı

Antakya'ya bağlı Açıkdere, Akasya, Akçaova, Akcurun, Akevler, Akhisar, Aksaray, Alaattin, Alahan, Alazı, Altınçay, Anayazı, Apaydın, Arpahan, Aşağıoba, Avsuyu, Aydınlıkevler, Bağrıyanık, Barbaros, Biniciler, Bitiren, Bohşin, Bozhöyük, Büyükdalyan, Cebrail, Cumhuriyet, Demirköprü, Derince, Dikmece, Doğanköy, Dutdibi, Ekinci, Emek, Esenlik, Esentepe, Fevzi Çakmak, Gazi, Gazi Paşa, General Şükrü Kanatlı, Gökçegöz, Gülderen, Güllü Bahçe, Günyazı, Güzelburç, Habib-İ Neccar, Hacı Ömer Alpagot, Haraparası, Hasanlı, Havuzlar, İplik Pazarı, Kantara, Karaali, Karaali Bölüğü, Kardeşler, Karlısu, Kisecik, Kışla Saray, Kocaabdi, Küçükdalyan, Kuruyer, Kuyulu, Kuzeytepe, Madenboyu, Mansurlu, Maraşboğazı, Maşuklu, Melekli, Meydan, Narlıca, Odabaşı, Oğlakören, Orhanlı, Ovakent, Paşaköy, Saçaklı, Saraycık, Saraykent, Şehitler, Serinyol, Şeyhali, Şirince, Sofular, Suvatlı, Tahtaköprü, Tanışma, Üçgedik, Ulucamii, Ürgen Paşa, Üzümdalı, Uzunaliç, Yaylacık, Yeni Camii, Yeşilova, Zenginler ve Zülüflühan mahallelerinden her çeşit metal hurda alımı yapıyoruz.

Antakya Hurdacı

ALIM YAPTIĞIMIZ HURDA METAL ÇEŞİTLERİ

Antakya Hurdacı

Antakya Hurdacı

Antakya Hurdacı

Olcayoğulları Hurdacılık

Antakya Hurdacı

Olcayoğulları Hurdacılık, Hatay Antakya ilçesinde konuşlu olup Hatay Hurdacılar sitesi, Antakya Hurdacılar Sitesi başta olmak üzere Hatay'a bağlı tüm ilçelerde hurdacılık ve hurda metal geridönüşümü yapan bir firmadır.

Bu yüzden, Hurda satmak istiyorsanız yada Hatay güncel hurda fiyatlarını merak ediyorsanız telefonla firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Firmamız Olcayoğulları Hurdacılık verdiğiniz adrese en kısa zamanda yada istediğiniz saatte gelerek hurdalarınızı yerinden satın alır ayrıca yükleme ve taşıma işlerinin tamamını firma çalışanlarımız aracılığı ile yaparız.

Bununla birlikte, Hatay hurdacı ve ayrıca hurdacılar olarak hurda metal ve benzer şekilde hurdaların geridönüşümü için çalışıyoruz. Bu yüzden, Hatay ve civar illerde bulunan demir bakır ve ayrıca alüminyum hurdası satın alıyoruz.

Antakya Hurdacı

Benzer şekilde sarı pirinç, krom paslanmaz ve ayrıca akü hurdası alıyoruz. Bundan dolayı Çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın ve kurutma makinesi ile benzer şekilde klima kombi ve şofben hurdalarını da alıyoruz. Hurdalarınızı yerinden satın alır ve ayrıca anında nakit ödeme yaparız. Bununla birlikte

Başka bir deyişle hurda satmak yada ücretsiz keşif talebinde bulunmak için hemen bizi arayınız. Sonuç olarak, hurda alıyoruz. Bu yüzden yüksek fiyatla hurda alımı yapıyoruz. Bundan dolayı firmamız Olcayoğulları hurdacılık her çeşit metal hurda alımı yapmaktadır. Bununla birlikte hurda keşif yapıyoruz. Aynı zamanda acil hurda alımı yapıyoruz. Bu yüzden Hatay'da hurdacı arıyorsanız yada size en yakın hurdacı arayışı içindeyseniz hurdacı telefon numarası ile bizi arayın. Ayrıca keşif talepleriniz içinde benzer şekilde firmamızı arayabilirsiniz. Örneğin hurdacı telefonu veya hurdacı telefon numaraları gibi aramalar ile bizleri arayın. Ancak

Hatay'a bağlı başta Merkez Antakya ve Defne ilçesi olmak üzere Altınözü, Arsuz, Belen, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Payas, Reyhanlı, Samandağ ve Yayladağı ilçelerinde bulunan her çeşit hurdayı yerinden kendi araçlarımız ile anında satın alıyoruz. Satın aldığımız tüm hurdaların parasını nakit olarak ödüyoruz.