Ankara Hurda Akü Fiyatları

Ankara Hurda Akü Fiyatları, kurşunlu alkalik nikel kadmiyum kuru akü sulu ayrıca jel bakımlı bakımsız araç santral aküsü alan yerler alımı ne kadar kaç para amper fiyatları ve ayrıca hurda akü çeşitlerini hurdacı firmamızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca Ankara hurda alımı, hurdacılar sitesi hurda alanlar kilosu ne kadar gibi hurda ile ilgili bilgileri mevcuttur. Bu yüzden, sincan çankaya etimesgut altındağ keçiören mamak beypazar ve pursaklar başta olmak üzere fatih yenikent eryaman malıköy temelli batıkent etlik bağlum saray demetevler kızılay dikmen ostim ivedik ve başkent osb hurda akü alımı yapıyoruz. Yüskek hurda akü fiyatları ve hassas hurda tartımı ile müşterilerimizin yanındayız.

HURDA AKÜ ALIMI

Ankara Hurda Akü Fiyatları

Alım Yaptığımız Hurda Akü Çeşitleri

Olcayoğulları Hurdacılık Divider

Genel olarak hurda akünün cinsi, durumu ve ayrıca miktarı ne olursa olsun Ankara genelinde her çeşit akü hurdasını bulunduğu noktadan satın alıyor, hurdayı yüklemeden hurda bedelini anında nakit olarak ödüyoruz.

Örneğin, hurda akü, batarya hurdası, kurşunlu akü, akümülatör hurdası, alkalik akü hurdası, nikel kadmiyum akü hurdası, çinko gümüşlü akü, hurda kurşun kalsiyum akü, araç aküsü, otomobil aküsü, araba aküsü hurdası, sulu akü, kuru akü, jel akü hurdası, bakımlı hurda akü, bakımsız hurda akü, Ups hurdası, kesintisiz güç kaynağı, büyük akü, küçük akü, kepenk güç kaynağı gibi her çeşit akü hurdasını satın alıyoruz.

Bundan dolayı, Ankara'nın neresinde olursa olsun, sahibi yada sorumlusu olduğunuz hurda aküyü yüksek fiyattan satmak, Ankara güncel hurda akü fiyatlarını doğrudan öğrenmek yada ayrıca hurdanızın değerini net olarak öğrenmek isterseniz aşağıdaki en yakın hurdacı telefon numarasından firmamızı arayabilir, hurdacı ve keşif taleplerinizi hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.

* *


Hurda satmak mı istiyorsunuz?

Olcayoğulları Hurdacılıktan fiyat teklifi almadan hurdalarınızı satmayın!


Hurdacı Telefonları

0 531 331 3642

Hurdacı Telefon

Hurda Akü Fiyatları

Her şeyden önce firmamız Olcayoğulları Hurdacılık, Ankara genelinde her çeşit akü hurdası alımı yapıyoruz. Bu yüzden, bireysel yada kurumsal olarak elinizde bulunan hurda akünün fiyatını öğrenmek istiyorsanız yukarıdaki hurdacı telefon numarasından bizlere ulaşarak Ankara güncel hurda akü fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Bununla birlikte, telefonla firmamız arandığında hurda akü fiyatları ortalama olarak ifade edilmektedir. Çünkü satılacak olan hurda akünün cinsi, niteliği ve miktarına göre hurda akünün fiyatında da değişiklik göstermektedir.


Ankara Hurda Akü Fiyatları

Hurda akü fiyatlarını net olarak öğrenmek istiyorsanız firmamızdan ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Bununla birlikte hurdanın bulunduğu yerde yapacağımız keşif ile hurda akünün cinsi ve kalitesini tespit eder, ayrıca hurda akü fiyatı ve toplam alacağımız hurda fiyatı hakkında tarafınıza net olarak bilgi veririz.


Ankara Hurda Akü Fiyatları

Sonuç olarak firmamız, hizmetlerimiz ve alım yaptığımız hurda metallerle ilgili detaylı bilgi talepleriniz için lütfen firmamız Olcayoğulları Hurdacılık ile irtibata geçiniz.